City Center Boutique Design Studio Near Old Town

  • 30 m²

1-pokojowy City Center Boutique Design Studio Near Old Town Bukareszt jest usytuowany 2 km od takich obiektów jak Pałac ludowy, zaledwie 5 min piechotą od stacji metro Uniwersytet. Obiekt położony jest 2 km od dworca kolejowego Dworzec Północny i w zasięgu wzroku od przystanku autobusowego Piata 21 Decembrie 1989.

Do dyspozycji Gości w City Center Boutique Design Studio Near Old Town są oddzielna toaleta i prysznic. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów, suszarkę i ręczniki.

W obiekcie leży kuchnia z lodówką i piekarnikiem.

Muzeum Wsi w Bukareszcie jest w około 4 km, natomiast Ion Mincu University of Architecture and Urbanism - maksymalnie 7 min pieszo od apartamentu o powierzchni 30 m². Plac Uniwersytecki znajduje się w zasięgu ręki od apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near City Center Boutique Design Studio Near Old Town Bukareszt
Holt - Breaking Dawn
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Holt - Breaking Dawn

25 m od nieruchomości
USD 118 USD 106
za noc
Enjoy A Premium Downtown Apartment In A Brand-New Art Deco Building! Free Parking!
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Enjoy A Premium Downtown Apartment In A Brand-New Art Deco Building! Free Parking!

9.7
Wyjątkowy 41 opinii
45 m od nieruchomości
USD 212 USD 191
za noc
Laroka House Cosy Studio Universitate
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Laroka House Cosy Studio Universitate

8.2
Bardzo dobry 102 opinie
141 m od nieruchomości
USD 56 USD 50
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona
    • Pralnia
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Pokoje dla alergików
    • Winda
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy City Center Boutique Design Studio Near Old Town akceptuje zwierzęta?
      Niestety City Center Boutique Design Studio Near Old Town nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy City Center Boutique Design Studio Near Old Town posiada kuchnię?
      W City Center Boutique Design Studio Near Old Town goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    City Center Boutique Design Studio Near Old Town Bukareszt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij